Hakkımızda

 

Önce sağlık önce insan felsefesini özümsemiş kuruluşumuz geniş medikal sarf malzemesi portföyüyle sağlıkta hizmet sunucu firmaların yanı sıra bireysel müşterilere de hizmet vermektedir. Ege bölgesinin en büyük medikal toptancılarından biri olan AkuaMedikal’in Ankara temsilcisi olarak sizlere yılların deneyimini ulaştırmak hedefindeyiz.


İnsan sağlığı için özel üretilen medikal ürünler, her zaman kaliteli olmalıdır. Bu sektörde her zaman için birinci sınıf kalite belgeli ürünleri tercih etmelisiniz. Profesyonelce hareket eden kuruluşumuz, hizmette kalite parolası ile çözüm üretmeye devam etmektedir. Personelimiz, bütün medikal ürünler hakkında geniş bilgiye sahiptir. Bu ürünlerin kullanımı konusunda müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.Konusunda deneyimli ekibimiz, medikal ürün konusunda, gerekli bütün bilgileri verecektir.

Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getiren kuruluşumuz, hizmet çözümlerini geliştirmektedir. Medikal malzeme satın almadan önce sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Tanman Medikal, kaliteli alışveriş seçenekleri kategorisinde çözüm üretmeye devam etmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile bütün ürünleri toptan alabilirsiniz.Yeni ürün seçeneklerinin takibini yapan kuruluşumuz, çalışma tekniğini sürekli genişletmektedir.

Evlere ücretsiz servis ağımız ile vermiş olduğunuz sipariş 24 saat içerisinde size teslim edilecektir.

Sağlık ürünleri satışında ve satış sonrasında en kaliteli hizmeti vererek sektörde lider konuma gelme misyonuyla hareket eden kurumumuz müşterilerimizle olan ilişkilerimizde dürüst, tutarlı, disiplinli ve saygılı temel değerleriyle hareket etmektedir.